Toon website >
  • Informatie

    Kunstencentrum Waalwijk
    Irenestraat 3
    5141 GJ Waalwijk
    T 0416 56 16 16
    info@kunstencentrumwaalwijk.nl

    Openingstijden:
    Maandag t/m vrijdag:
    9.00-21.00 uur

    Muzieklocatie Waspik
    Den Bolder
    Schoolstraat 19
    5165 TR Waspik

Docenten

Beeldend
Bernadette Stokwielder, keramiek 
Carien van Dongen, keramiek
Karin van Gelder, keramiek
Hanneke Gommers, tekenen en schilderen
Henk de Jong, beeldhouwen
Jorg van Broekhoven, beeldend 2 en3d
Marc Crombach, tekenen en schilderen
Marjolein Peeters, beeldend 2 en 3d
Sabina Timmermans, schilderen
Piet Pulles, fotografie
Roos Leddy, keramiek
Susanne Vreeburg, glas in lood, schilderen 
Wieke Hoeke, fotografie  
Ad van Bokhoven, schilderen

Gastdocenten beeldend
Jana Waarts, kunstgeschiedenis
Ingrid Piessens, schilderen
Ingrid Staps, naaicursus
Nico Thöne, tekenen en schilderen

Dans
Esther Aerts
Ellen Dutron
Christiene van de Laar - de Ruijter

Vijay Girdhari
Joyce Hoonhorst 

Gastdocenten dans
Monique Spijkers
Ilse Spruijt
Kelly Beltz

Theater
Marjolein Buijs 
Sietske Oosthout 
Lies de Kort 

Gastdocent theater
Marjolein van der Meer

Medewerkers

Directeur & Afdelingshoofd Muziek
Francesco van Mierlo
f.vanmierlo@kunstencentrumwaalwijk.nl

Afdelingshoofd Beeldend & Coördinator Projecten
Susanne Vreeburg
s.vreeburg@kunstencentrumwaalwijk.nl

Afdelingshoofd Dans & Theater
Ellen Dutron
e.dutron@kunstencentrumwaalwijk.nl

Coördinator Musical
Esther Aerts
e.aerts@kunstencentrumwaalwijk.nl

Administrateur
Peggy Broeders
p.broeders@kunstencentrumwaalwijk.nl

Stagiaire
Mark Peereboom
trainee@kunstencentrumwaalwijk.nl 

Tessa Kleijsen
t.kleijsen@kunstencentrumwaalwijk.nl

Directiesecretaresse
Carla Kriek
c.kriek@kunstencentrumwaalwijk.nl

Cursistenadministratie
Cilly Oversberg
c.oversberg@kunstencentrumwaalwijk.nl

PR & Ondersteuning Projecten
Toontje Smink
t.smink@kunstencentrumwaalwijk.nl

PR & Ondersteuning Projecten
Patrick van Engelen
p.vanengelen@kunstencentrumwaalwijk.nl

Onderwijsassistente & conciërge
Karin van Gelder 

Conciërges
Joost Timmermans
Emmy Angkotta
Ton van Gorcum